GSP

جی اس پی فیلتر تولید کننده فیلترهای هواکش ماشین الات سنگین میباشد که تمامی محصولات ان از مواد اولیه کره ایی و المانی ساخته شده اند که کیفیتی قابل رقابت با نمونه های اصلی دارد

چالش ها

این یک متن ساده جهت آزمایش محصولات مگاتم می باشد که به سادگی قابل ویرایش است.نسخه اورجینال این محصول را می توانید از مگاتم قالب وردپرس خریداری نمائیداین نوشته نه یک متن ادبی است و نه یک شعر و نه در مورد مسئله ای خاص توضیحاتی را ارائه می دهد.

نوین فیلتر توضیح

عکس دفتر نوین موجود در فولدر

کارت ویزیت

برندها از اینجا شروع شود به معرفی، به ترتیب عکسهای زیر اسلاید از چپ به راست

Fleetgurd

کامینز فیلتریشن در سال 1958 به عنوان یک خط تولید فیلتر توسط شرکت موتور کامینز برای پاسخگویی به نیازهای بالای موتورهای دیزل کامینز آغاز شد. آن زمان به عنوان شرکت فیلتر سیمور شناخته می شد ، این مرکز در سیمور ، نزدیک دفتر مرکزی کامینز در کلمبوس ، ایندیانا واقع شده بود.خط تولید در آن سالهای اولیه شامل دو کارمند بود که فیلترهای روغن کیسه ای می دوختند. در سال 1963 ، این شرکت نام خود را به فلیتگارد تغییر داد ، برندی که سنگ بنای صنعت فیلتراسیون موتور دیزل شد. در سال 2006 ، نام این شرکت دوباره به کامینز فیلتریشن تغییر یافت ، اگرچه محصولات این کمپانی هنوز هم نام فلیتگارد را به خود اختصاص داده اند تا در بازارجهانی قدرت داشته باشند. تقریباً شصت سال پس از دوختن اولین فیلترهای کیسه ای ، کامینز فیلتریشن رهبر فناوری در محصولات تصفیه برای موتورهای دیزل سنگین با حضور جهانی در شش قاره و بیش از 4000 کارمند است.

دفتر مرکزی: لودویگسبورگ، بادن-وورتمب …
محصولات: راه حل های تصفیه از جمله فیلترهای هوا …
صنعت: تأمین کننده خودروهای بین المللی خودرو …
تأسیس: 1941

MANN

گروه مان + هومل یک گروه تولیدی آلمانی است که مقر آن در لودویگسبورگ در کلان شهر اشتوتگارت است. این شرکت سیستم های فیلتر مایع و هوا ، سیستم های ورودی و اجزای مدیریت حرارتی را توسعه ، تولید و توزیع می کند.

اولین محصولات فیلترهای هوا پارچه ای ساخته شده در لودویگسبورگ بودند. امروز بعد از گذشت بیش از هفت دهه ، مان صدرنشین بازار جهانی برای تصفیه با مکان هایی در تمام قاره هاست. در سال 1938 آدولف مان و دکتر اریش هومل صاحب شرکت نساجی Bleyle در لودویگسبورگ بودند. اندکی پس از وقوع جنگ جهانی دوم ، تولیدکننده پیستون اشتوتگارت Mahle تولید فیلترهای موتور را به این شرکت ارائه می دهد ، پیشنهادی که گرفته شده و پایه و اساس آن برای شرکت خود MANN + HUMMEL است.

 

دفتر مرکزی: لودویگسبورگ ، بادن-وورتمب …
محصولات: راه حل های تصفیه از جمله فیلترهای هوا …
صنعت: تأمین کننده خودروهای بین المللی خودرو …
تأسیس: 1941

جعبه ابزار موفقیت

کارت ویزیت

با ما تماس بگیرید