GSP

جی اس پی فیلتر تولید کننده فیلترهای هواکش ماشین الات سنگین میباشد که تمامی محصولات ان از مواد اولیه کره ای و آلمانی ساخته شده اند که کیفیتی قابل رقابت با نمونه های اصلی دارد

 

 

 

فیلیتگارد

کامینز فیلتریشن در سال 1958 به عنوان یک خط تولید فیلتر توسط شرکت موتور کامینز برای پاسخگویی به نیازهای بالای موتورهای دیزل کامینز آغاز شد. آن زمان به عنوان شرکت فیلتر سیمور شناخته می شد ، این مرکز در سیمور ، نزدیک دفتر مرکزی کامینز در کلمبوس ، ایندیانا واقع شده بود.خط تولید در آن سالهای اولیه شامل دو کارمند بود که فیلترهای روغن کیسه ای می دوختند. در سال 1963 ، این شرکت نام خود را به فلیتگارد تغییر داد ، برندی که سنگ بنای صنعت فیلتراسیون موتور دیزل شد. در سال 2006 ، نام این شرکت دوباره به کامینز فیلتریشن تغییر یافت ، اگرچه محصولات این کمپانی هنوز هم نام فلیتگارد را به خود اختصاص داده اند تا در بازارجهانی قدرت داشته باشند. تقریباً شصت سال پس از دوختن اولین فیلترهای کیسه ای ، کامینز فیلتریشن رهبر فناوری در محصولات تصفیه برای موتورهای دیزل سنگین با حضور جهانی در شش قاره و بیش از 4000 کارمند است.

تاریخ نوآوری

از همان ابتدا  ، کامینز فیلتریشن این صنعت را با طراحی محصولات خلاقانه برای بهینه سازی عملکرد موتور ، کاهش تأثیرات زیست محیطی و تأمین عمر طولانی تر تجهیزات برای محافظت از سرمایه گذاری مالک پیش برده است. امروز ، کامینز فیلتریشن دارای بیش از 200 اختراع ثبت شده جهانی برای فناوری محصولات است .

شرکت فلیتگارد با بیش از شصت سال تجربه، رهبر فناوری در محصولات تصفیه برای موتورهای دیزل سنگین با حضور جهانی در شش قاره و بیش از 4000 کارمند است

دونالدسون

تاریخچه دونالدسون
دارای تقریبا یک قرن تجربه است. در سال 1915 تاسیس شده …. دونالدسون برای حل مشکلات تراکتور یک کشاورز یک دستگاه پاک کننده هوای ساده ایجاد کرد (این اختراع اولین دستگاه پاک کننده هوا در جهان برای موتور تراکتور کار که دو شرکت دونالدسون …شد
این شرکت در یک فروشگاه فلزی مینه سوتا با فرانک و پدر و و برادرش شروع به کار کرد.
و هم اکنون پس از صد سال دونالدسون دارای بیش از 1800 حق ثبت اختراع در ایالات متحده و بین المللی است و کارمندان آن در 44 کشور جهان از مشتریان خود پشتیبانی میکند.
همینطور دونالدسون راه حلهای رو برای بهبود در زندگی مردم بهبود عملکرد تجهیزات و محافظت از محیط زیست در اختیار مشتریان قرار میدهد. محصولات دونالدسون در صنایع متنوعی از یافت میشود ونوآوری تصفیه برای شبیش از دو دهه دونالدسون پیشگان در فن آوری ….. ساخت
و آزمایش عناصر فیلتر با استفاده از الیاف کمتر از یک میکرون در عرض است و برای حفظ جایگاه رهبری خود در فناوری تصفیه ، دونالدسو به طور مداوم در فرصت‌های رشد سرمایه گذاری میکند.
و اخیرا بیش از 165 میلیون دلار سرمایه گذاری برای توسعه فناوری تجارت الکترونیکی و گسترش ظرفیت سرمایه گذاری کرده است.
دونالدسون سال 2010 صد ساله شد و موفقیت خود را بیشتر ناشی از کارمندانی می رسه که با تعهد بی دریغ برای این …. فعالیت می‌کند.

مان+هومل

گروه مان + هومل یک گروه تولیدی آلمانی است که مقر آن در لودویگسبورگ در کلان شهر اشتوتگارت است. این شرکت سیستم های فیلتر مایع و هوا ، سیستم های ورودی و اجزای مدیریت حرارتی را توسعه ، تولید و توزیع می کند.

اولین بار صاحبان این شرکت دکتر اریش هومل و آدولف مان که صاحب یک شرکت نساجی بودند در سال  1941 شرکت مان هومل را تاسیس کردند.

اولین محصولات این شرکت فیلترهای هوای پارچه ای بودند. امروز بعد از گذشت بیش از هفت دهه ، مان صدرنشین بازار جهانی در صنعت فیلتراسیون با مکان هایی در تمام قاره هاست و دارای تقریبا 16000 کارمند می‌باشد. به بزرگترین تولید کننده فیلترهای روغن هوا و سوخت جهان تبدیل شده است.  همینطور مان فیلتر دارای محصولات اضافی زیادی برای صنعت خودرو و … تحت چندین برند (MANN Filter , Wix Filter , Filtron , Purolator) است.

در حدود نود درصد از فروش سالانه حدود چهار میلیارد یورو حاصل فعالیت در صنعت خودرو می‌باشد.

 

ساکورا

ساکورا فیلتر یک برند اندونزیایی است که بیش از 45 سال تجربه در تولید فیلتر  را دارد.

سرکان فیلتر

شرکت سرکان فیلتر از بزرگترین تولید کننده های فیلتر انواع خودروهای سبک و سنگین در ایران میباشد و محصولات ان از کیفیت بالایی برخودار میباشد .

ترکان فیلتر

شرکت ترکان فیلتر بزرگترین تولید کننده فیلتر سپریتور (جدا کننده هوا از روغن ) در ایران میباشدو در بین رقبا از بالاترین کیفیت برخوردار است .

با ما تماس بگیرید

021-55406336