توزیع انواع فیلترهای ماشین آلات راه سازی و معدنی

 انواع فیلترهای اتوبوس و کامیون

 

 

انواع فیلترهای ماشین آلات کشاورزی
 

 

درباره فیلتر نوین:

فروشگاه فیلتر نوین در سال 1360 با عنوان نمایندگی فروش فیلتر نوین در تهران شروع به کار کرد و از همان ابتدا با رعایت اصل کیفیت و تنوع بالا در محصولات به عنوان معتبرترین مرکز فروش فیلتر در ایران شناخته شد و همواره با بزرگترین شرکت ‌های عمرانی، ماشین سازی، صنعتی و… همکاری داشته و دارد.
این فروشگاه هم اکنون با دارا بودن نمایندگی فروش بهترین برندهای ایران و جهان در صنعت فیلتراسیون بهترین خدمات را با نازلترین قیمت به هموطنان عزیز ارائه می‌دارد.

معرفی برندها

شرکت دونالدسون در سال 1915 شروع بکار کرد و هم اکنون محصولات فیلتراسیون این برند در صنایع متنوعی از جمله هوافضا، کشاورزی، ساخت و ساز، موادغذایی آشامیدنی و حمل و نقل بکار می‌رود.

شرکت آلمانی مان+ هومل یکی از بزرگترین تولید کننده های فیلترهای روغن هوا سوخت در جهان می‌باشد

شرکت فیلتگارد با بیش از شصت سال تجربه، رهبر فناوری در محصولات تصفیه برای موتورهای دیزل سنگین با حضور جهانی در شش قاره و بیش از 4000 کارمند است.

ساکورا فیلتر بیش از 45 سال تجربه در کار تصفیه  را دارد. همینطور تحت PT Selamat Sempurna Tbk فعالیت می کند (SMSM) ، پرچمدار گروه تقسیم خودرو و در حال حاضر بزرگترین تولیدکننده فیلتر در منطقه است.

جی اس پی فیلتر تولید کننده فیلترهای هواکش ماشین الات سنگین میباشد که تمامی محصولات ان از مواد اولیه کره ایی و المانی ساخته شده اند که کیفیتی قابل رقابت با نمونه های اصلی دارد