EN/FA

 

فیلتر هوا

فقط 200 گرم خاک می تواند یک موتور را از بین ببرد.
آلودگی هوای ورودی در اثر گرد و غبار باعث فرسودگی موتور ، کاهش کارایی و نگهداری پرهزینه می شود. به همین دلیل تصفیه هوا یکی از مهمترین کارکردها برای عملکرد مؤثر موتور است.
محصولات تصفیه هوای Fleetguard به گونه ای طراحی شده اند که به طور موثری میزان ذرات گرد و غبار و خاکی که باعث وارد شدن به موتور تجهیزات شما می شوند را کاهش دهند.
محدوده Fleetguard برای طولانی کردن عمر موتور ، حفظ خروجی موتور و به حداکثر رساندن مصرف سوخت کار می کند. هر محصول Fleetguard از استانداردهای کیفیت و عملکرد مورد نیاز موتور جدید مطابقت دارد یا از آنها پیشی می‌گیرد.

خط تولید Fleetguard طیف گسترده ای از صنایع و کاربردها را در بر می گیرد و به راحتی در سراسر استرالیا در دسترس است. Fleetguard همچنین بهترین پشتیبان و ضمانت در صنعت را ارائه می دهد.
فواصل خدمات خود را گسترش دهید ، تجهیزات خود را سخت کار کنید و با فیلترهای هوا Fleetguard سود خود را برای تجارت خود به حداکثر رسانید.

اطلاعات فنی فیلترهای هوا
یک موتور کامیون بار قدرتمند فقط برای سوزاندن یک لیتر سوخت به 12000 تا 20000 لیتر هوا نیاز دارد. اما این هوا موتور را تهدید می کند. این رفتارها شامل گرد و غبار ، بخار صنعتی ، گازهای خروجی و سایر ذرات است. تمیز کردن هوای ورودی به سیلندرها از گرد و غبار برای جلوگیری از سایش در سیلندرها و طولانی شدن عمر موتور بسیار مهم است. وقتی در نظر گرفته شود که برای اینکه موتور دیزل از حالت کار خارج شود ، فقط 1 گرم گرد و غبار کافی است ، می توان گفت که فیلتر اصلی برای موتور دیزل فیلتر هوا است. در مناطق صنعتی میزان گرد و غبار موجود در هوا 0.1 گرم بر متر مکعب است.
در این شرایط ، موتور 100 اسب بخار ، تقریبا 85 کیلوگرم گرد و غبار را در یک دوره کاری 2000 ساعته مکش می کند. از آنجا که این مقدار بسته به شرایط آب و هوایی و محیط کار بیشتر در سایت های ساخت و ساز افزایش می یابد ، کرنش و فیلتر استفاده شده در موتور از نظر آگاهی بسیار مهم است. فیلتر هوای مسدود شده پارامترهای کار موتور را بدتر می کند ، هزینه سوخت را افزایش می دهد ، میزان گازهای خسته شده را افزایش می دهد و همه اینها برای محیط زیست مضر است.